خدمات شرکت

نماد اعتماد الکترونیکی

سامانه تجارت الکترونیک مشاهیر24 تحت پوشش و پشتیبانی شرکت سهند یوتاب شبکه (سهامی خاص) میباشد

جهت حصول اطمینان روی نماد اعتماد الکترونیک زیر کلیک کنید

سئو-بهینه سازی وب سایت

بالا بردن بازدید سایت

روشن است که فقط یک طراحی جذاب و چشمگیر تضمینی برای آمدن کاربران به سایت نمی باشد، بلکه باید بینندگان را به طریقی به سایت جذب نمود.

بدون شک بهترین راه برای رفع نیازهای اطلاعاتی کاربران، موتورهای جستجومی باشند. یعنی اگر در جستجوی کسب اطلاعات در رابطه با موضوعی خاص و یا به دنبال خدمات و یا کالایی باشید، در اولین گام به سراغ موتورهای جستجوگر خواهید رفت.

طبق آمارهای بین المللی در حدود 85 درصد کاربران از این روش برای پیدا کردن وب سایت ها استفاده می کنند و از دید بهینه سازان وب سایت ها می توان گفت : "85 درصد وب سایت ها با استفاده از موتور جستجو پیدا می شوند." SEO مخفف کلمات Search EngineOptimization به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. بهينه سازي عبارت است از شيوهاي که بکار ميرود تا يک وب سايت رابطه هر چه بهتر و محکم تر و آسانتر با موتور جستجوي اينترنتي برقرار سازد.اين کار با بکار بستن تکنيکهاي مختلف جهت توسعه کيفي انجام ميگيرد تا رده بندي وب سايت از لحاظ صفحه بهتر شده در مکان بالاتري در صفحات نتايج موتور جستجوقرار بگيرد.

برای اینکه رتبه وب سایتتان را افزایش دهید باید به موتورهای جستجو بگویید که سایت شما در چه زمینه‌ای فعالیت می کند. برای معرفی زمینه فعالیت وب سایتتان به موتورهای جستجو باید از کلمات کلیدی (keywords) مناسب در جاهای مختلفی از سایتتان استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که اکثریت مردم فقط ۲ صفحه اول از نتیجه بازگشتی یک وب سایت توسط موتورهای جستجو را بررسی می‌کنند. بدون بهینه سازی، یک وب سایت نزدیک به 85 درصد از کاربران و یا به صورت خوش بینانه تر 85 در صد از مشتریان بالقوه را از دست خواهد داد و به جرأت می توان گفت این آن چیزی نیست که ما از یک وب سایت حرفه ای انتظار داریم، چرا که 85 درصد از مشتریان راهی وب سایت های رقیبان خواهند شد.

بهینه-سازی-وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه-نویس-موبایل

 

برنامه نویسی اندروید

چرا برنامه نویسی موبایل، جزو مهمترین توانایی های تیم برنامه نویسی شرکتهاست؟

 

امروزه تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها ، بیشترین وسایلی هستند که کاربران از آن ها استفاده می کنند. افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه ، برنامه نویسی موبایل و طراحی اپلیکیشن های کاربردی هم اکنون جزو مهم ترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به شمار میرود. در حال حاضر برنامه نویسی موبایل ، شامل برنامه نویسی اندروید وبرنامه نویسی IOS از روش های نوین جهت حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی می باشد و رویکار آمدن این گوشیهای هوشمند ( smart phone ) و انواع تبلت ها دربازار باانواع سیستمعامل ها همچون اندروید ،آی او اس ( IOS ) و ویندوز موبایل می توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود . برنامه نویسی موبایل همراه و همگام بودن با تکنولوژیست و از اصلی ترین و اساسی ترین مواردیست که شرکت ها باید جایی در طرح تجاری خود برای آن در نظر بگیرند. شرکت سهند یوتاب شبکه ،برنامه نویسی اندروید و برنامه نویسی آی او اس را همگام با استانداردهای روز و با استراتژی هدفمند انجام می دهد. هم چنین جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان خود به مشاوره های مدیریتی جهت طراحی اپلیکیشن های کاربردی و استفاده بهینه از این تکنولوژی می پردازد. تولیدنرم افزارهای تلفن همراه میتواند دربخشهای متفاوتی مانند فروشگاه های آنلاین ، وب سایت های تخفیف گروهی ، وب سایت های کتابخانه مجازی ، حسابداری ، امور اطلاع رسانی ، مارکتینگ و بسیاری مباحث دیگرانجام گیرد.

 

ویژگی‌های اپلیکیشن اندروید/iOS(موبایل)

1. همگام بودن با تکنولوژی

2. افزایش راه های ارتباطی با مشتریان

3. افزایش جامعه بازار هدف

4. افزایش اعتبار نام تجاری به واسطه گسترش محیط کاری

5. افزایش راه های معرفی سازمان، محصولات و خدمات

6. در دسترس بودن همیشگی

7. ایجاد تنوع در نحوه معرفی سازمان

8. افزایش توانایی در رقابت موثر با رقبا

9. هدفمند کردن سطوح دسترسی مشتریان به سازمان، خدمات و محصولات

10.ارائه سرویس به شیوه ای متفاوت

برنامه-نویس-اندروید

telegram 

 

  • رشت، چهارراه میکائیل، خیابان حافظ، ساختمان سهند، واحد۱۳
  • ۰۱۳-۳۳۷۲۳۵۹۱
  • تلگرام : youtobnet_help@

ورود به سامانه پیامکی

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی پایگاه اینترنتی

logo-samandehi

شرکت طراحی وب سایت